Xiaomi Ninebot Mini Black, 20048

1 501,73 PLN
S DPH 2-5 prac. dní

Veľkosť kolies: 10,5"

Výkon: 350 W

Dojazd: Až 22 km

Maximálna rýchlosť: 16 km/h

Nosnosť: Do 85 Kg

Kapacita batérie: 18 650 mAh

~ ID:81434
Na sklade

Xiaomi Ninebot mini - pre mladých a odvážnych

Veľmi ľahko prenosný, naučte sa ho ovládať iba za 3 minúty. Prejdite až 22 km na jediné nabitie. Využíva viac než 15 bezpečnostných prvkov.

Každá jazda je novým dobrodružstvom

Život sám je jedno veľké dobrodružstvo a my si ho musíme poriadne vychutnať. Postavte sa na náš Ninebot mini a nechajte sa ohromiť priekopníckou technológiou, ktorá ho poháňa. Vozidlo je vybavené samovyvažovacím mechanizmom a ľahko sa rozbieha jednoduchým ľahkým naklonením tela. Jednoduchšie ovládanie jazdy je umožnené vďaka kombinácii pokročilých ovládacích algoritmov, presných senzorov a vysoko výkonných procesorov. Vydajte sa za novým dobrodružstvom a prejdite až 22 km na jediné nabitie.

Staňte sa majstrom iba za 3 minúty

Náš Ninebot mini je navrhnutý tak jednoducho, aby ste nemuseli tráviť dlhé hodiny nácvikom a mohli začať hneď. Proste sa na neho postavte a počas niekoľkých minút z vás bude profík. Ergonomický dizajn tohto vozidla v sebe zahŕňa veľa precíznych senzorov, ktoré zachytí aj najjemnejšie pohyby, a to až 200krát za sekundu, a postarajú sa tak, aby ste zostali celú dobu v rovnováhe. Inovatívna riadiaca jednotka Leansteer® ovládaná kolenami vám umožní ľahko a presne Ninebot riadiť, takže so stabilitou nebude najmenší problém.

4x rýchlejší ako chôdza - dva vysoko výkonné 350 wattové motory

Ninebot mini je možno malý, ale svojím výkonom predčí všetky očakávania. Váži iba 12,8 kg a dokáže ísť  rýchlosťou 16 km / h, čo je 4-násobok rýchlosti bežnej chôdze. Môžete s ním dokonca vyjsť až 15° svah a poradí si aj s rozličnými podmienkami na ceste, a to bez toho, aby stratil čokoľvek zo svojej bezpečnosti či stability. Ninebot vás prekvapí svojou stabilitou a výkonom, ktorý je zabezpečovaný dvomi motormi s celkovým výkonom 700 W a okamžitým výkonom až 2000 W. Výkonom sa môže skoro rovnať motorke, ale s oveľa nižšou úrovňou hluku a tiež oveľa jednoduchšou údržbou.

Ľahko sa prispôsobí ceste - Ľahko zdolá svah so sklonom až 15° aj drobné prekážky

S vozidlom Ninebot mini Vás pri každej ceste čakajú nové dobrodružstvá. Samotný motor by na zabezpečenie celkovej stability a bezpečia nestačil, preto naši inžinieri vymysleli špeciálne navrhnutý algoritmus dynamického výkonu, ktorý automaticky identifikuje podmienky a terén, na ktorom sa pohybujete, a dynamicky potom danej situácii prispôsobí váš okamžitý výkon.

Keď sa priblížite k prekážke, výkon sa okamžite zvýši. Tým sa zvýši aj stabilita Ninebot mini, takže môžete cez prekážku bez problémov prejsť. Vozidlo má 9 cm vysoký podvozok a starostlivo skonštruované podložky absorbujúce nárazy, čo výrazne znižuje otrasy. Ninebot tiež získal certifikát IP54, čo zaručuje, že na ňom môžete jazdiť aj v daždi.

Kombinuje v sebe bezpečnosť a skvelý vzhľad - automatický systém rozsvietenia farebných LED svetiel

Pre vaše bezpečie sme pridali systém svietenia, ktorý sa sa skladá z automatických predných svetiel a koncových LED svetiel. Predné svetlá s dosvitom až 5 m vám posvietia na na cestu. 2 zadné svetla pri predvolenom nastavení svietia na modro. Pri brzdení sa ale farba zmení na červenú a pri zatáčaní doľava alebo doprava na žltú.

Celý systém svietenia bol navrhnutý pre vašu bezpečnosť, ale je aj nečakane vizuálne pôsobivý. Nastavte si zadné svetlá podľa svojho želania - na výber máte z viac než 16 miliónov farebných odtieňov a kombinácií. Takže si pri jazde na Ninebot mini budete pripadať skoro ako pri vstupe na tanečný parket, hneď pripravení zažiariť.

Jazda bez vodiča - vďaka Bluetooth sa s ním môžete hrať, akoby sa jednalo o veľké auto na diaľkové ovládanie

Ovládajte Ninebot mini dvoma rôznymi spôsobmi. Postavte sa na neho a rozbehnite sa, alebo ho ovládajte diaľkovo cez Bluetooth na vašom telefóne. Otočte ho o 360° a ľahko nastavte rýchlosť i smer pomocou telefónu. Teraz svoj Ninebot mini môžete použiť na darčekové donášku alebo s ním dokonca organizovať preteky s kamarátom, aby sa ukázalo, čí Ninebot vyhrá.

Výdrž batérie až na 22 km

Ninebot mini má batériu s neuveriteľnou výdržou až na 22km jazdu. Je vybavený vysoko výkonným lítiovým akumulátorom s kapacitou 18 650 mAh, ktorý priebežne dosahuje výkon až 1200 W, a je teda viac než vhodný pre dlhšie cesty.

Táto predĺžená výdrž nie je zabezpečovaná iba batériou samotnou, ale tiež vďaka šikovnému systému správy jednotky batérií. Ten monitoruje stav nabitia každej batérie v konkrétnom okamihu a rozkladá záťaž, ak sa niektorá batéria začína vybíjať. Tiež vám automaticky odošle na telefón varovanie, aby ste boli pri každej jazde v bezpečí. Takže s Ninebot mini pôjdete ďalej, dlhšie a bezpečnejšie.

Samoučiaci mechanizmus - nechajte sa pohltiť jazdou

Zatiaľ čo vy si zdokonaľujeme svoje vodičské umenie, Ninebot mini sa priebežne učí tiež, aby vám jazdu ešte viac uľahčil. Tento šikovný samoučiaci algoritmus je výsledkom kombinácie znalostí nazhromaždených firmami Ninebot aj Segway za viac ako 10 rokov pôsobenia v odbore. K snímaniu pohybu vášho tela vozidlo využíva zabudované senzory, ktoré presne zachytávajú váhu, pohyb, rýchlosť, teplotu a výkon, a tieto informácie potom spracováva v algoritme, ktorý sa vám plne prispôsobí. Jazdite lepšie a bezpečnejšie vďaka spoločníkovi, ktorý vám úplne rozumie.

Odomknutie aj ovládanie pomocou vášho telefónu

Ninebot mini možno ľahko ovládať cez Bluetooth z vášho telefónu. Telefón vám neslúži len ako kľúč - akonáhle sa zamknutý Ninebot mini niekto pokúsi ukradnúť, spustí sa alarm vozítka a výstražné upozornenia príde tiež na váš telefón.

Pozrite sa na obrazovke prístrojovej dosky na svoju aktuálnu rýchlosť alebo Ninebot použite ako obrie auto na diaľkové ovládanie. Segway má tiež vstavaný diagnostický mechanizmus, ktorý vás upozorní na akékoľvek nájdené odchýlky a navrhne vhodný spôsob riešenia. Pravidelne vám budú chodiť aktualizácie firmvéru a nastavení si môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií.

FUNKCIE APLIKÁCIE

• Alarm proti krádeži

• Prístrojová doska

• Analýza stavu prístroja

• Nastavenie prispôsobené zákazníkovi

• Aktualizácia firmvéru

• Príručka pre nových používateľov

Ľahký a kompaktný - váži len 12,8 kg a ľahko sa vám zmestí do kufra auta

Keď sme Ninebot mini navrhovali, chceli sme sa uistiť, že bude prenosný a skladný, aby sa vám ako ľahko niesol, tak aj bez ťažkostí vošiel do auta. Zároveň bolo potrebné, aby bol ultra ľahký a odolný. Naši inžinieri teda skúmali možnosti použitia materiálov používaných v leteckom priemysle a našli ideálne riešenie - rám skonštruovaný zo zliatiny horčíka. Práve vďaka nemu je Ninebot mini tak robustný a odolný, hoci váži iba 12,8 kg. Jeho dizajn je starostlivo premyslený do posledného detailu - riadiaca jednotka, ktorou sa so Ninebot mini ovláda, vám tiež poslúži ako pohodlné držadlo pre jeho prenášanie. Takže máte ďalšiu zámienku, prečo si ho vziať so sebou na víkend alebo si ho uložiť do auta, aby ste ho mali vždy po ruke.

Protišmykové pneumatiky, ráfiky zo zliatiny horčíka

Pre bezpečie a pohodlie našich užívateľov sú kvalitné pneumatiky a ráfiky zásadné. Naši inžinieri použili 10,5" kolesá s dušovými pneumatikami plnenými vzduchom zaisťujúcimi prvotriednu odolnosť voči nárazom. Tieto pneumatiky majú tiež špeciálne navrhnutý vzor, ktorý pri jazde skvele vyrovnáva nárazy a pohlcuje otrasy. V porovnaní s jazdou na typicky používaných 6" alebo 8" kolesách je tak jazda oveľa hladšia s viditeľne lepšími tlmiacimi účinkami.

Rám vyrobený zo zlúčeniny používanej v leteckom priemysle

Ninebot mini je vyrobený zo zliatiny horčíka bežne používanej v letectve, pretože je ultra ľahká a veľmi odolná. Samotný rám z horčíkovej zliatiny váži len 0,6 kg, skvele pohlcuje nárazy, je pružný, výborne rozkladá teplo a zvládne odolať ešte vyšším záťažiam než zliatiny hliníkové. Rám je tiež natretý ochrannou vrstvou, ktorá je odolná voči korózii, a bez problémov tak prežije akúkoľvek cestu, na ktorú sa vyberiete.

15 typov bezpečnostných prvkov

Pri výrobe Ninebot mini nám vždy ležalo na srdci bezpečie našich užívateľov. Pri výrobe sme spojili viac ako 16 rokov skúseností firiem Ninebot aj Segway a viac ako 400 patentovaných technológií, aby naše prvky zabezpečenia predčili všetky ostatné. Aby sme mohli zaručiť jeho výkonnosť a nadštandardnú odolnosť, bol tiež Ninebot mini dôkladne preverený pri viac ako 50 testoch spoľahlivosti, kde dosiahol až armádne štandardy. Samozrejme ale, hoci sme na našej strane urobili všetko, čo sme urobiť mohli, pre Vaše bezpečie ste najzásadnejší práve Vy - len vy sa môžete rozhodnúť, ako sa pri riadení zachováte a či sa budete bezpečne držať na správnej strane cesty.

Technická špecifikácia

Výkon a rýchlosť

Maximálna rýchlosť: Približne 16 km / h
Maximálny krútiaci moment: Celý skúter, 35 Nm * 2
Výkon motora: 2x 350 W
Maximálny okamžitý výkon: 2100 W
Spôsob riadenia motora: sínusová riadenie vektora motora, prúd + uzavretá slučka algoritmu riadenie rýchlosti

Parametre

Použiteľný sklon: Približne 15 °
Použiteľný terén: Chodník, udupaná hlina, svahy <15 °, prekážky <1 cm, medzera <3 cm široká
Výška podvozka: 80 mm nad zemou
Šírka: 54,8 cm
Výška: 59,5 cm
Priemer kolesa: 26 cm
Hodnotenie IP: IP54 (Chránené proti obmedzenému prieniku prachu, možno použiť v daždi)

Batérie a nabíjanie

Štruktúra batérie 30 x 18,650 vysokokapacitných lítiových batérií
Typická výdrž batérií: Približne 22km
Typické podmienky výdrže batérie: plné nabitie akumulátora, zaťaženie 70 kg, okolitá teplota 25 ° C, jazda rýchlosťou 15 km / h na ploché ceste
Príkon: 70W
Nominálne vstupné napätie: 100-240V, 50 / 60Hz
Nominálne výstupné napätie: Approx. 63V
Doba nabíjania: Približne 4 hodiny
Inteligentné BMS: Prepätie / Podpätie / Skrat / Ochrana pred prehriatím, automatický režim spánku / Prebudenie / podrobné informácie o akumulátora možno nájsť v aplikácii
Štandardná spotreba energie: Spotreba energie na sto kilometrov je 1.1 kWh

Tlmenie bŕzd

Brzdná dráha: 3.4 m na suchom povrchu
Spôsob brzdenia: Somatosenzorické regeneračný brzdný systém
Tlmiaci mechanizmus: Vysoko odolné, nárazy tlmiace rámy z horčíkovej zliatiny + podložky tlmiace nárazy

Rám

Materiál: Vysoko pružný rám z horčíkovej zliatiny
Brzdy: Somatosenzorické, regeneračný brzdný systém, brzdná dráha približne 3.4 m
Pneumatiky: 10.5" vzduchom plnené pneumatiky
Ráfiky: 6" ráfiky z horčíkovej zliatiny

Systém svetiel

Každé vozidlo zahŕňa: Snímanie okolitého svetla, LED svetlomety a koncovky / signálne svetlá, Bluetooth svetlo, Kontrolky napájania

Inteligentný systém

Funkcia inteligentného učenia: Automaticky optimalizuje a upravuje výkon, citlivosť riadenia a bezpečnostné parametre podľa váhy a jazdných návykov používateľov. Bezpečnostné a ochranné vlastnosti sa budú pomaly prispôsobovať štýlu jazdy užívateľa
Funkcia mobilné aplikácie: Zahŕňa prístrojovú dosku, automaticky odosiela správy o poruchách, funguje ako diaľkové ovládanie, aktualizácie firmvéru a ďalšie prispôsobiteľná nastavenia
Inteligentné bezpečnostné upozornenia: Ak vozidlo trpí váhovým alebo výkonnostným preťažením, prehriatím, bezohľadným riadením alebo vystavenie nebezpečným situáciám, bude zaslané varovné upozornenia a skúter bude vyzvaný k spomaleniu a k zaslaniu na kontrolu
Inteligentné interakcie: Inteligentne pomáha, učia a vedie začiatočníka prostredníctvom základného jazdného kurzu

Vodičské požiadavky

Režim pre začiatočníkov: Áno. Po prejdení 1 km sa režim pre začiatočníkov automaticky vypne. Tento režim je možné znovu nakonfigurovať pomocou mobilnej aplikácie
Vekové rozmedzie: 16 - 50 rokov
Výškové rozmedzie: 120 - 200 cm
Maximálne zaťaženie: 85 kg

Xiaomi
20048
20 položky

Podobné produkty

(Máme 1 ďalší produkt v rovnakej kategórii)