Magnat Monitor Supreme 1002 čierna

Magnat reproduktor Monitor Supreme 1002 čierna

640,17 PLN
S DPH 2-5 prac. dní

Magnat Monitor Supreme 1002 čierna

Podlahový reproduktor, 3-pásmový basový reflex s dvojitým basom

~ ID:106455
Na sklade

Séria Monitor Supreme - domáce kino

Nový výškový menič

Séria výrazne ťaží z vývoja nového výškového meniča. Všetky používané meniče boli jemne vyladené pomocou laserového meracieho systému Klippel a sú vybavené robustnými kovovými košmi a extra silným magnetickým pohonom. Basové meniče používajú špeciálne potiahnutý celulózny kónus, čo má za následok výrazné zníženie čiastkových vibrácií pri súčasnej optimalizácii hmotnosti. Cieľom tohto opatrenia je zdokonaliť presnosť reprodukcie hudby a dosiahnuť maximálnu dynamiku.

Stĺpové reproduktory a väčší z dvoch regálových reproduktorov sú vybavené novo vyvinutou 25 mm kupolou pre výškový rozsah. Tkaná kupola, ktorý je ovládaná cez silný feritový menič, zabezpečuje vyváženú reprodukciu v celom príslušnom frekvenčnom rozsahu. Novo navrhnutá príruba výškového meniča tiež zabezpečuje homogénnejšie výšky. V dôsledku obmedzenia priestoru, menšie regálové reproduktory a centrálny reproduktor v tejto sérii boli vybavené trochu menšou 13 mm kupolou, ale s veľmi vysokým rozlíšením.

Úroveň kvality je zreteľná pri všetkých komponentoch

Vysoko kvalitné výhybky použité v tejto rade sú zodpovedné za distribúciu hudobných signálov na zodpovedajúce meniče. Tieto prechody, ktoré vykazujú sklon oktávy až 18 dB, rovnako ako fázová korekcia plnia svoje úlohy dokonale. Samotné skrinky, ktoré sú mierne zúžené na zadnej strane, sú skutočnými vizuálnymi a technickými vychytávkami. Sú vyrobené z odolnej MDF a môžu sa pochváliť veľmi nízkymi rezonančnými vlastnosťami.

Reproduktory Monitor Supreme predstavujú atraktívny kontrast čiernej ozvučnice a sú k dispozícii v dvoch povrchových úpravách dreva vysokej kvality ( čierna alebo mocha ). Veľké stĺpové modely sú vybavené gumovými alebo kovovými hrotmi, aby sa zabránilo rezonancii. Pevné, pozlátené skrutkovacie svorky na zadnej strane reproduktorov zabezpečia dokonalé pripojenie k zosilňovaču - jedinou výnimkou je Monitor Supreme 102 z dôvodu obmedzeného priestoru extrémne kompaktného regálového reproduktora.

Monitor Supreme 1002

Monitor Supreme 2002 bol skonštruovaný podľa princípu 3-pásmového basového reflexu - masívna skrinka MDF s vizuálne odsadenou tlmiacou clonou poskytuje vysoko kvalitné pracovné prostredie pre vodičov vysokej kvality v sérii.

Teleso najväčšieho stojaceho reproduktora v rade bolo vyrobené z masívnych panelov MDF a je extrémne odolné voči akejkoľvek vnútornej rezonancii. Rovnako ako v prípade všetkých ostatných modelov, ozvučnica monitora Supreme 2002 bola vizuálne odsadená od zvyšku krytu a je vlastnosťou, ktorá definuje vzhľad tohto reproduktora Magnat. 

Reproduktor, ktorý je k dispozícii v dvoch kvalitných drevených povrchových úpravách, je vybavený dvoma 200 mm basovými ovládačmi a jedným 170 mm stredovým reproduktorom, ktoré ponúkajú mimoriadne vysokú dynamiku v segmente basov a dobrú presnosť v celom frekvenčnom rozsahu. Potiahnutá 25 mm textilná kopula s novo vyvinutou výškovou prírubou tiež zaisťuje výrazne vylepšené disperzné vlastnosti.

Prednosti:

  • Odnímateľná látková mriežka
  • Kovové hroty
  • Stredobasový menič s nízkym skreslením, potiahnutý celulózny kónus a inverzná kupola
  • f-max výškový menič s 25 mm tkaným kónusom, so špeciálnym tlmením a E.R.A. technológiou
  • Pozlátený skrutkový terminál
  • Pevný nízko rezonančný MDF kabinet so zaoblenými hranami na prednej a zadnej strane
  • Vysoko kvalitný drevený dekor, čierna ozvučnica
  • Dekor čierny jaseň alebo mocca
Monitor_S_1002_oG_SW.jpg


EAN: 4018843481005
Záruka: 24 mesiacov externá
Predávajúci kód: Magnat Monitor Supreme 1002 black
Typ: Reproduktory
Systém: 3.0
Účel: Video
Dock: Nie
Reproduktor výstupný výkon (celkom): 190
Frekvenčný rozsah (min): 19 Hz
Frekvenčný rozsah (max): 40 kHz
Signál / šum: 92 dB
Bezdrôtová: Nie
Zdroj energie: Sieťový
Príslušenstvo v cene: - basový reproduktor: 2 x 170 mm, Stredový: 170 mm, výškový: 25 mm
Farba: Čierny jaseň
Rozmery: 215 x 950 x 313 mm
Hmotnosť: 17 kg

MagnaT
UGMGNGMS1002001
6 položky
2019-03-26
Nový produkt

Podobné produkty

(Ďalších 16 produktov v rovnakej kategórii)