Akustika Magnat Monitor Supreme 202 mocha

Magnat reproduktory Monitor Supreme 202 mocca ~ 1 pár

565,09 PLN
S DPH 2-5 prac. dní

MagnaT Monitor Supreme 202 mocha 1 pár

Monitor Supreme 202 je väčší z dvoch policových reproduktorov v sérii. Bol skonštruovaný podľa princípu obojsmerného basového reflexu a poskytuje vysokú úroveň dynamiky v segmente basov a dobrú presnosť v celom frekvenčnom rozsahu.

~ ID:106461
Na sklade

Reproduktory Monitor Supreme 202 mocca

Séria Monitor Supreme - domáce kino

Nový výškový menič

Séria výrazne ťaží z vývoja nového výškového meniča. Všetky používané meniče boli jemne vyladené pomocou laserového meracieho systému Klippel a sú vybavené robustnými kovovými košmi a extra silným magnetickým pohonom. Basové meniče používajú špeciálne potiahnutý celulózny kónus, čo má za následok výrazné zníženie čiastkových vibrácií pri súčasnej optimalizácii hmotnosti. Cieľom tohto opatrenia je zdokonaliť presnosť reprodukcie hudby a dosiahnuť maximálnu dynamiku.

Stĺpové reproduktory a väčší z dvoch regálových reproduktorov sú vybavené novo vyvinutou 25 mm kupolou pre výškový rozsah. Tkaná kupola, ktorý je ovládaná cez silný feritový menič, zabezpečuje vyváženú reprodukciu v celom príslušnom frekvenčnom rozsahu. Novo navrhnutá príruba výškového meniča tiež zabezpečuje homogénnejšie výšky. V dôsledku obmedzenia priestoru, menšie regálové reproduktory a centrálny reproduktor v tejto sérii boli vybavené trochu menšou 13 mm kupolou, ale s veľmi vysokým rozlíšením.

Úroveň kvality je zreteľná pri všetkých komponentoch

Vysoko kvalitné výhybky použité v tejto rade sú zodpovedné za distribúciu hudobných signálov na zodpovedajúce meniče. Tieto prechody, ktoré vykazujú sklon oktávy až 18 dB, rovnako ako fázová korekcia plnia svoje úlohy dokonale. Samotné skrinky, ktoré sú mierne zúžené na zadnej strane, sú skutočnými vizuálnymi a technickými vychytávkami. Sú vyrobené z odolnej MDF a môžu sa pochváliť veľmi nízkymi rezonančnými vlastnosťami.

Reproduktory Monitor Supreme predstavujú atraktívny kontrast čiernej ozvučnice a sú k dispozícii v dvoch povrchových úpravách dreva vysokej kvality ( čierna alebo mocha ). Veľké stĺpové modely sú vybavené gumovými alebo kovovými hrotmi, aby sa zabránilo rezonancii. Pevné, pozlátené skrutkovacie svorky na zadnej strane reproduktorov zabezpečia dokonalé pripojenie k zosilňovaču - jedinou výnimkou je Monitor Supreme 102 z dôvodu obmedzeného priestoru extrémne kompaktného regálového reproduktora.

Monitor Supreme 202

Puzdro veľkého policového reproduktora bolo vyrobené z masívnych panelov MDF a je zvlášť odolné proti nežiadúcej vnútornej rezonancii. Ako v prípade všetkých modelov v sérii, ozvučnica monitora Supreme 202 bola vizuálne posunutá a je vlastnosťou, ktorá definuje dizajn tohto kompaktného reproduktora.

Reproduktor je k dispozícii v dvoch kvalitných povrchových úpravách dreva a je vybavený 170 mm basovým stredovým ovládačom so špeciálne potiahnutým papierovým kužeľom v kryte basového reflexu, ktorý ponúka vysokú dynamiku v segmente basov a vynikajúce spojenie s výškovým reproduktorom. , Nová 25 mm textilná kupola s novo navrhnutou prírubou poskytuje vylepšené a extrémne presné disperzné vlastnosti.

Prednosti:

  • Odnímateľná látková mriežka
  • Stredobasový menič s nízkym skreslením, potiahnutý celulózny kónus a inverzná kupola
  • Výškový menič s 1" ultra-ľahkou kupolou Mylar a novou prednou platňou pre presnú reprodukciu
  • Pevný nízko rezonančný MDF kabinet so zaoblenými hranami na prednej a zadnej strane
  • Vysoko kvalitný drevený dekor, čierna ozvučnica
  • Dekor čierny jaseň alebo Mocca

EAN: 4018843802398
Záruka: 24 mesiacov externá
Predávajúci kód: Magnat Monitor Supreme 202 mocca
Typ: Reproduktory
Systém: 2.0
Účel: Video
Dock: Nie
Regulátory: Nie
Reproduktor výstupný výkon (celkom): 300W
Frekvenčný rozsah (min): 34 Hz
Frekvenčný rozsah (max): 40 kHz
Signál / šum: 93 dB
Bezdrôtová: Nie
Zdroj energie: Sieťový
Farba: Mocha
Rozmery: 215 x 354 x 273 mm
Hmotnosť: 6.2 kg
Ostatné parametre: Dizajn, 2-pásmový bass reflex
V balení: 2 ks reproduktorov

MagnaT
UGMGNGMMS202002
8 položky
2019-04-01
Nový produkt

Podobné produkty

(Ďalších 16 produktov v rovnakej kategórii)