Magnat Monitor Supreme Centrum 252 mocha

Magnat reproduktor Monitor Supreme Centrum 252 mocca

282,55 PLN
S DPH 2-5 prac. dní

Magnat Monitor Supreme Centrum 252 mocha

Monitor Supreme Center 252 je kompaktný obojsmerný stredový reproduktor, ktorý sa skladá z pevnej MDF skrinky s usmerňovačom v kontrastnej farbe.

~ ID:106466
Na sklade

Séria Monitor Supreme - domáce kino

Nový výškový menič

Séria výrazne ťaží z vývoja nového výškového meniča. Všetky používané meniče boli jemne vyladené pomocou laserového meracieho systému Klippel a sú vybavené robustnými kovovými košmi a extra silným magnetickým pohonom. Basové meniče používajú špeciálne potiahnutý celulózny kónus, čo má za následok výrazné zníženie čiastkových vibrácií pri súčasnej optimalizácii hmotnosti. Cieľom tohto opatrenia je zdokonaliť presnosť reprodukcie hudby a dosiahnuť maximálnu dynamiku.

Stĺpové reproduktory a väčší z dvoch regálových reproduktorov sú vybavené novo vyvinutou 25 mm kupolou pre výškový rozsah. Tkaná kupola, ktorý je ovládaná cez silný feritový menič, zabezpečuje vyváženú reprodukciu v celom príslušnom frekvenčnom rozsahu. Novo navrhnutá príruba výškového meniča tiež zabezpečuje homogénnejšie výšky. V dôsledku obmedzenia priestoru, menšie regálové reproduktory a centrálny reproduktor v tejto sérii boli vybavené trochu menšou 13 mm kupolou, ale s veľmi vysokým rozlíšením.

Úroveň kvality je zreteľná pri všetkých komponentoch

Vysoko kvalitné výhybky použité v tejto rade sú zodpovedné za distribúciu hudobných signálov na zodpovedajúce meniče. Tieto prechody, ktoré vykazujú sklon oktávy až 18 dB, rovnako ako fázová korekcia plnia svoje úlohy dokonale. Samotné skrinky, ktoré sú mierne zúžené na zadnej strane, sú skutočnými vizuálnymi a technickými vychytávkami. Sú vyrobené z odolnej MDF a môžu sa pochváliť veľmi nízkymi rezonančnými vlastnosťami.

Reproduktory Monitor Supreme predstavujú atraktívny kontrast čiernej ozvučnice a sú k dispozícii v dvoch povrchových úpravách dreva vysokej kvality ( čierna alebo mocha ). Veľké stĺpové modely sú vybavené gumovými alebo kovovými hrotmi, aby sa zabránilo rezonancii. Pevné, pozlátené skrutkovacie svorky na zadnej strane reproduktorov zabezpečia dokonalé pripojenie k zosilňovaču - jedinou výnimkou je Monitor Supreme 102 z dôvodu obmedzeného priestoru extrémne kompaktného regálového reproduktora.

Monitor Supreme 252

Monitor Supreme Center 252 je výkonný a kompaktný stredový reproduktor, ktorý presvedčivo demonštruje svoje silné stránky v oblasti zrozumiteľnosti reči. Jeho tri presné ovládače sú primerane umiestnené v nízko rezonančnej MDF skrinke s vizuálne odsadeným a zabudovaným usmerňovačom.

Tento stredový reproduktor, ktorý je k dispozícii v dvoch povrchových úpravách dreva, je vybavený špeciálne potiahnutým papierovým kužeľom a 13 mm Mylar kupolou pre harmonicky zladený zvukový vzor. Nový výškový Monitor Supreme tiež zabezpečuje vyvážené a bez skreslenia rozptylu zvuku, ktorý je emitovaný dokonale zabudovanou prírubou tweetera na prednom paneli.

Prednosti:

  • Odnímateľná látková mriežka
  • Magneticky tienené reproduktory
  • Stredobasový menič s nízkym skreslením, potiahnutý celulózny kónus a inverzná kupola
  • Výškový menič s 1" ultra-ľahkou kupolou Mylar a novou ERA prednou platňou pre presnú reprodukciu
  • Vysoko kvalitný drevený dekor, čierna ozvučnica
  • Pevný nízko rezonančný MDF kabinet so zaoblenými hranami na prednej a zadnej strane
  • Dekor čierny jaseň alebo Mocca

EAN: 4018843482538
Záruka: 24 mesiacov externá
Predávajúci kód: Monitor Supreme Centrum 252 mocca
Typ: Reproduktory
Systém: 2.0
Účel: Video
Dock: Nie
Reproduktor výstupný výkon (celkom): 75W
Frekvenčný rozsah (min): 40 Hz
Frekvenčný rozsah (max.): 34 kHz
Signál / šum: 90 dB
Bezdrôtová: Nie
Zdroj energie: Sieťový
Príslušenstvo v cene: - low-stredový 2 x 110 mm - výšk. reproduktor 1 x 13 mm
Farba: Mocha
Rozmery: 420 x 145 x 190 mm
Hmotnosť: 4.9 kg

MagnaT
UGMGNGMSC252002
8 položky
2019-04-05
Nový produkt

Podobné produkty

(Ďalších 16 produktov v rovnakej kategórii)